Akce

O nás

Naše indická restaurace sídlí v Olomouci na ulici Sokolská a nabízí tradiční pokrmy připravené pravým indickým šéfkuchařem. Ve všední dny od 11:00 do 15:00 nabízíme bufet formou „all you can eat“ („bezedný talíř“). V našem jídelníčku naleznete bohatou nabídku tradičních indických pokrmů a jejich variací s různými druhy masa a příloh, zároveň u nás naleznete nabídku vegetariánských a veganských pokrmů.

Přijímáme stravenky Sodexo, Chéque Déjeuner a Gastro Pass, přijímáme platební karty.

Restaurace je čistě nekuřácká.

Buffet menu

Od pondělí do pátku od 11:00 do 15:00 na Vás čeká nabídka samoobslužného bufetu formou “bezedného talíře”. To znamená, že si z denní nabídky můžete vybrat cokoliv chcete a nabírat si bez omezení množství v jakýchkoliv kombinacích.

Součástí bufetu jsou vždy tři vegetariánská jídla (obvykle jedno až dvě z těchto jídel bývají zároveň veganská), jedno nevegetariánské, dva druhy příloh a polévka. To vše za cenu 99 Kč za dospělou osobu a 80 Kč za dítě.

TakeAway a dovoz

Dovoz domů

Nemáme vlastní rozvoz, naše jídlo si můžete objednat pouze prostřednictvím webové stránky damejidlo.cz. Každý všední den od 15:00 do 21:00 a o víkendu od 12:00 do 21:00.


Jídlo s sebou

Ve všední dny od 15:00 a o víkendu od 12:00 si můžete objednat i jídlo s sebou. Stačí zavolat na telefonní číslo 777 805 721, objednat jídlo a poté osobně vyzvednout.

Kontakt